Neden??

Şimdi zaten uguraslan.net diye bir siten var, orda neden yazmıyorsun da takma adın için bir de hazır bir blog sistemi kullanıp site açıyorsun anlamış değilim diyor içimden bir ses. Ancak bu sese değer vermiş olsaydım zaten böyle bir siteyi de aktif hale getirme derdine düşmezdim.

Diğer site resmi olarak benim, bu değil. İşime, gücüme, ne yapıp yapmadığıma bakmak isteyen uguraslan.net e gitsin bir zahmet. Ben burda kafama göre ertesi gün vazgeçebileceğim şeyleri yazacağım. Yazacaklarımın doğruluğunun bir garantisi olmayacak, "aşkım da değişebilir gerçeklerim de.." mısrasından esinle burdayım. Yazılar okunmuş okunmamış umrumda da değil. Hiçbir akl-ı evveli de çekemem, "İşte efenim burda böyle demişsiniz ama şöyle olacak" filan.

Ben yazmak istediklerim bir yerde topluca dursun diye yazıyorum, arşiv olsun sonra içinde arama filan yapabileyim. Boşta da bir domainim var onu kullanayım dedim, turşusunu kuracak halim yok ya.. Bu arada birileri de ola ki engin tecrübe ve birikimlerimlerinden faydalanır belki, kim bilir..:P

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir